Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem mebli Włoskich z grupy MIG.

MIG – Mezzalira Investment Group to stale rozwijająca się włoska grupa przemysłowa, która jednoczy jednych z najlepszych producentów mebli i firm inżynieryjnych. 

Założony przez Gianmaria Mezzalira w 2016 roku w północno-wschodnich Włoszech, w ciągu zaledwie kilku lat MIG okazał się wyjątkowym, dynamicznym biznesem. Jego celem jest bycie międzynarodowym graczem reprezentującym włoską doskonałość w projektowaniu i handlu kontraktowym, wykorzystując synergie, które wzmacniają szczególne cechy każdej indywidualnej marki w grupie.

Dzięki nowemu podejściu do rynku firma MIG opracowała model biznesowy koncentrujący się na synergiach zarządczych, przemysłowych i dystrybucyjnych pomiędzy spółkami grupy, co zwiększa ich potencjał pod względem kompetencji, zdolności do innowacji i skutecznej siły sprzedaży.

Utrzymując nienaruszoną tożsamość każdej firmy, MIG motywuje swój młody zespół do zapewnienia przekrojowej serii produktów, popartej kulturą produkcji głęboko zakorzenioną na jej terytorium, gdzie kunszt i pomysłowość stworzyły przemysł charakteryzujący się technologią i umiejętnościami manualnymi, wydajnością i dbałością o szczegóły.

Zamierzamy wykorzystać naszą pasję i wiedzę do interpretacji tego nowego sposobu myślenia, wyposażenia i życia. Ta wspaniała „praca w toku” dodaje wartości i emocji do każdej przestrzeni, bez żadnych barier: od biura po przestrzeń publiczną lub dom. Rozwiązania te adresują ludzi i ich życie za pomocą świeżego, dynamicznego i międzynarodowego języka.

„Smart your life” zawiera tę wizję interpretującą autentyczny włoski sposób.

Na zdjęciu Gianmaria Mezzalira

“Il mondo, la vita, gli scenari collettivi cambiano ogni giorno. Le dinamiche professionali si manifestano attraverso realtà multiformi, dinamiche e condivise. “Smart your life” racchiude la nostra visione attraverso l’interpretazione dell’autentica cultura italiana del saper fare, del saper vivere.”

„Świat, życie,  plany zmieniają się każdego dnia. Dynamika zawodowa przejawia się w wielopostaciowych, dynamicznych i wspólnych płaszczyznach. „Smart your life” obejmuje naszą wizję poprzez interpretację autentycznej włoskiej kultury wiedzy, jak robić, wiedzieć, jak żyć.”

Hasło przewodnie marki MIG jest tożsame z filozofią naszej firmy – w dosłownym tłumaczeniu odnosi się do usprawnienia, uczynienia Twojego życia sprytnym, mądrzejszym, a przez to spójnym i bardziej wydajnym. Projektujemy i oferujemy usługi zgodnie z filozofią Smart your life, w oparciu o zasady ergonomii, naszą wiedzę, doświadczenie i kreatywność naszych zespołów. 

Włoskie wnętrza to połączenie wytwornej elegancji i nowoczesności. Podziwiamy je za klasę oraz dobry wzór, który ma ponadczasowy charakter. Włoskie wnętrza zachwycają subtelną harmonią, współgrających ze sobą materiałów, tkanin oraz barw. Co jeszcze wyróżnia włoskie wnętrza? Przede wszystkim niebanalna prostota, a także naturalna umiejętność rezygnacji z nadmiaru przedmiotów i ozdób.
W czym zatem tkwi zagadka doskonałości włoskiego wzornictwa?
W użyciu szlachetnych materiałów, harmonijnych wzorów, naturalnych kolorów ziemi, w odpowiednim oświetleniu, w niebanalnych dodatkach (dzieła sztuki, wazony…). Mieszkania urządzone w tym stylu charakteryzują się odwołaniami do tradycji oraz sztuki. Jeśli chcesz przenieść nieco włoskiego klimatu na nasz rodzimy grunt, to przede wszystkim pamiętaj o umiarze ale i powściągliwości, dotyczącej doboru elementów wyposażenia wnętrz. Zawsze wybieraj przedmioty najwyższej jakości.

Marki zawarte w grupie MIG