Blog

Meble biurowe online

Meble biurowe online

O co należy zadbać aranżując przestrzeń biurową?

Aranżując przestrzeń biurową trzeba zwrócić uwagę na wiele aspektów takich jak funkcjonalność mebli biurowych, ich estetyka, komfort, akustyka oraz odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Połączenie tych wszystkich elementów w spójną całość wydaje się trudnym zadaniem.

Projektując własne biuro trzeba zadbać o odpowiednie meble biurowe. To właśnie one są istotnym elementem przestrzeni i mają kluczowy wpływ na estetykę jak i funkcjonalność. Jak wybrać te najlepsze meble biurowe? Oto kilka ważnych informacji.

Estetyka mebli biurowych

W aranżacji biura priorytetem jest harmonijne wykończenie wnętrza. Gabinet to nasze miejsce pracy oraz płaszczyzna spotkań z kontrahentami, współpracownikami oraz partnerami biznesowymi. Meble gabinetowe muszą być stosowanie dopasowane do indywidualnego charakteru wnętrza a także stanowić jego wizualne dopełnienie-różnorodność kolorów a także form dostępnych na rynku stwarza olbrzymie możliwości aranżacyjne.

Najlepszym sposobem na aranżacje gabinetu jest uniwersalność-mowa tutaj o kolorach jak i zagospodarowaniu przestrzeni. Stonowana kolorystyka przypadnie do gustu większej ilości pracowników i równocześnie wprowadzi spokój i harmonię w miejsce pracy.

Komfort użytkowanie mebli biurowych a wydajność pracy

Priorytetem mebli biurowych musi być ich wygoda. Fotele jak i krzesła są to elementy wystroju wnętrza, które mają zapewnić komfort pracownikom podczas całego dnia pracy. Wygoda mebli biurowych wpływa na zdrowie osób zatrudnionych -chodzi tutaj bardzo ważnie aspekty takie jak postawę ich ciała oraz odpowiednia pozycję kręgosłupa ale także na ich codzienny nastrój co oczywiście przekłada się na wydajność pracy. Na rynku można znaleźć modele mebli biurowych, które łączą w sobie ergonomię użytkowania z nowoczesnym designem. Podczas wyposażania swojej przestrzeni biurowej, warto zwrócić uwagę aby meble pochodziły od rekomendowanych producentów, którzy produkują je z dbałością o szczegóły oraz w trosce o najwyższą jakość.

Na co jeszcze zwracać uwagę przy zakupie mebli biurowych?

Ważnym aspektem są materiały z jakich meble biurowe zostały wykonane- czy są to surowce naturalne, czy posiadają atest niepalności oraz czy wpisują się we wszystkie przepisy BHP, których spełnienie jest niezbędne dla bezpieczeństwa i wydajnego funkcjonowania biura. Powinno się także pamiętać o sprawdzeniu czy dane materiały z których zostały wykonane meble biurowe posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty (np. czy atestowane tkaniny są odporne na przecieranie).

Kolejny ważny aspekt to ekologia- czy wykorzystywane farby i lakiery są bezpieczne dla środowiska i użytkowników? Z jakiej hodowli pochodzi użyte drewno? Takie informacje renomowani producenci zamieszczają na swoich stronach lub w opisach produktów.

Czy można kupić meble biurowe online?

Zakup mebli biurowych Online to bezpieczne rozwiązanie a także oszczędność czasu. Warto jednak w tej kwestii sugerować się podpowiedziami zadowolonych klientów, którzy zaufali producentowi. Kupno mebli biurowych online może wiązać się z zasadniczymi różnicami pomiędzy obiecywaną a realną jakością produktu oraz dbałością o szczegóły mebla. Właśnie z tego powodu warto wybierać meble biurowe online w naszym sklepie- gwarantujemy zgodność produktu z jego opisem.

Nasi Pracownicy służą fachową poradą w każdym calu. Mamy ogromne doświadczenie w tym co robimy. Naszą pracę wykonujemy precyzyjne oraz z pasją.

Zapraszamy do skorzystania z zamówienia mebli biurowych online.

Aranżacja biura – czym należy się kierować?

Dlaczego aranżacja powierzchni biurowych to trudne zadanie?

Projektując biuro należy zwrócić uwagę na kilka czynników m.in. jak zagospodarować wolną przestrzeń oraz w jaki sposób połączyć funkcjonalność bezpieczeństwo i estetykę. Wnętrza biurowe muszą wyglądać na przestronne i jasne a także zaskakiwać szczegółami, które będą wyróżniać dane pomieszczenie od innych. Ważną kwestią jest by podczas projektowania biura uwzględnione zostały wymogi BHP prawa budowlanego np., odnośnie atestów niepalności, odpowiedniej izolacji akustycznej itp.

Aranżacja biura-jak sprawić by zachwycało estetyką?

Podczas aranżacji biura należy zwrócić uwagę na to, że musi być ono miejscem o uniwersalnej estetyce. Biuro powinno stwarzać komfortowe i sprzyjające warunki do pracy, a także urzekać nowoczesnym stylem. Najlepsze wnętrza biurowe to te, które są wykończone stylem minimalistycznym lecz każdy mebel jest przemyślany i spełnia konkretne funkcje.

Wnętrza biurowe powinny być jednolite oraz współgrać z celami marketingowymi firmy. W mniejszych biurach należy optycznie powiększać wnętrza. Natomiast gdy mamy do czynienia z większa powierzchnią możemy tutaj zaaranżować więcej dodatków w postaci np. nietuzinkowego oświetlenia.

Projektowanie wnętrz biurowych a zagospodarowanie przestrzeni

W trakcie projektowania biura należy wziąć pod uwagę przestrzeń jaką dysponujemy oraz podzielić ją w należyty sposób by spełniała funkcjonalne zadania. Ważnym elementem jest też kwestia prywatności i intymności, które warto zapewnić pracownikom po to by czuli się komfortowo podczas wykonywania swoich obowiązków. Bardzo dobrym rozwiązaniem są biurowe ścianki działowe– niskie, które oddzielają poszczególne stanowiska pracy tylko częściowo bądź też wysokie, które tworzą osobną przestrzeń.

Wnętrza biurowe funkcjonalność przede wszystkim

Podczas aranżacji przestrzeni biurowej powinno się brać pod uwagę wygodę pracy. Niezbędnym elementem wystroju każdego wnętrza biurowego są właśnie meble. Muszą one być odpowiednio dobrane do designu pomieszczenia oraz dewizy marki. Nie należy jednak przedkładać designu ponad komfort pracowników. Dlatego podczas projektowania przestrzeni biurowej warto precyzyjnie przemyśleć zakup krzeseł oraz foteli biurowych. Mogą one oczywiście zaskakiwać formą lecz najważniejsze by były wygodne- ponieważ pracownicy spędzają na nich 8 godzin dziennie. Należy zwrócić uwagę również na fotele ergonomiczne, które mają za zadanie stabilizowanie sylwetki.

Aranżacja powierzchni biurowych – od ścian do sufitu

Na rynku pojawia się coraz więcej niewielkich firm, które budują swoje marketingowe strategie i cele od podstaw

Niewielkie firmy próbują konkurować z rynkowymi gigantami danej firmy-czasem im się to udaje. Różnice jakie występują pomiędzy wielkimi korporacjami a małymi przedsiębiorstwami zauważalne są na pierwszy rzut oka-dotyczą również aranżacji powierzchni biurowych. Pod niektórymi względami wszystkie wnętrza biurowe muszą spełnić te same wymagania, ilość powierzchni do zagospodarowania znacznie wpływa na projektowanie biura. Na jakie detale należy zwrócić uwagę, by optycznie powiększyć małe biuro oraz w jaki sposób zaprojektować w dużym biurowcu open space, by zapewnić prywatność pracownikom?

 

aranżacja biura wnętrz biurowych Katowice

Kolorystyka biura

Ogólna zasada mówi, iż wnętrza biurowe powinny być uniwersalne a także utrzymywane w stonowanej kolorystyce. Natomiast w przypadku dużych korporacji granice tej „uniwersalności” są dosyć elastyczne. Przykładem może być przeglądarka Google, jej kolorystyka. Siedziba tej firmy jest także przepełniona jaskrawymi dodatkami. Taka ekstrawagancja w aranżacji biura nie razi jednak, ponieważ pasuje do strategii marketingowej przedsiębiorstwa.

W mniejszych firmach wykorzystanie mocnych, jaskrawych barw jako bazę pod projektowanie biura, byłoby nieodpowiednie. Jasne oraz stonowane odcienie (np. biel i szarość) w połączeniu ze szkłem oraz jasnymi dodatkami mogą optycznie powiększyć przestrzeń i sprawić, by klient czuł nie swobodnie a nie klaustrofobiczne.

Izolacja akustyczna

W małych biurach aranżacja wnętrza pod kątem izolacji akustycznej jest dość prosta- zazwyczaj wystarczy wstawić drzwi pomiędzy pomieszczeniami. Projektowanie powierzchni biurowych typu open space jest już jednak pod tym względem trochę bardziej skomplikowane. By uniknąć echa oraz hałasu przeszkadzającego w pracy oraz negatywnie wpływającego na wydajność pracownika, trzeba zastosować akcesoria akustyczne, które są wytwarzane z materiałów wyłapujących i pochłaniających dźwięki.

Idealnym rozwiązaniem w przypadku aranżacji biura typu open space, będzie zastosowanie ścianek działowych (dodatkowo zwiększają one poczucie prywatności) oraz budek akustycznych w których można prowadzić rozmowy telefoniczne oraz wideokonferencje.

Meble biurowe

W małych jak i w dużych siedzibach, bardzo ważną rolę w aranżacji przestrzeni biurowych odgrywają meble. Muszą być one funkcjonalne oraz ergonomiczne. Jest to ważne przy zapewnieniu komfortowych warunków pracy dla wszystkich pracowników. Fotele biurowe musza być wygodne oraz wytworzone z wysokiej jakości materiałów.

Małe i duże wnętrza biurowe -Katowice

Nasza firma działa na terenie Katowic, a także całej Polski. Oferujemy innowacyjne rozwiązania jeśli chodzi o wyposażenie wnętrz. Nasze meble dostosowują się do każdego biura. W asortymencie możecie Państwo znaleźć meble, które są wysokiej jakości oraz posiadają różnorodne style designerskie. Logan jest to firma dla której nie istnieją rzeczy niemożliwe.

Projektowanie biura – podążać za trendami?

Aranżacja biura w Krakowie jest wyzwaniem z dziedziny projektowania wnętrz, które często powierza się profesjonalistom

W tym kontekście nie chodzi tylko o projektantów, lecz także o firmy, które oferują akcesoria biurowe oraz meble. Gdy projektujemy biuro musimy brać pod uwagę bardzo wiele aspektów. Bez odpowiedniego planu lub doświadczenia w branży aranżacji wnętrz możemy nie do końca podołać takiemu zadaniu. Zwróćmy więc uwagę na najważniejsze kwestie- jak sprawić, by nasze biuro było funkcjonalne, komfortowe oraz wydajne?

projektowanie wnętrz biurowych kraków projekt biura

Dlaczego aranżacja biura jest tak istotna?

Biuro jest to miejsce gdzie często znajduje się wiele osób jednocześnie-często staję się ich drugim domem, jeśli zwrócimy uwagę na ilość godzin w nim spędzanych. Bardzo istotna jest odpowiednia aranżacja powierzchni biurowych, ponieważ konkretne jej aspekty są regulowane przez prawo budowlane oraz inne kryteria odnośnie miejsc pracy.

Biorąc pod uwagę to, że podczas projektowania biura musimy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo pracowników, należy także pamiętać, by rozważyć wszystkie rozwiązania mające na celu maksymalizację ich komfortu.

Wymogi odnośnie stanowiska pracy dotyczą również poziomu hałasu. W zbyt dużym natężeniu hałas sprawia, iż wśród pracowników pasuje nerwowa atmosfera co przekłada się na wspólna pracę. Spełnienie wszystkich przepisów podczas projektowania biura gwarantuje zapewnienie odpowiednich i sprzyjających warunków do rozwoju zawodowego.

Aranżacja biura w Krakowie-nowoczesne trendy czy tradycja?

Wiele osób podczas projektowania biura kieruje się nowoczesnymi trendami , jednak należy pamiętać, że muszą one współgrać z charakterem firmy. Nie należy sugerować się tzw. „chwilową modą”, jeśli nie jest się osobą lubiącą ciągłe zmiany. Trendy bardzo szybko się zmieniają.

Jeśli więc bierzemy pod uwagę to, by aranżacja biura była długotrwałą inwestycją, należy wtedy postawić na uniwersalność.

Dlaczego wybór odpowiednich mebli jest tak ważny?

Meble biurowe muszą być dopasowane do potrzeb pracodawcy, jego pracowników a także parterów biznesowych. Ich zadaniem jest również odznaczanie się trwałością oraz funkcjonalnością. Powinny one być dopełnieniem projektu wnętrza poprzez swoją formę oraz atestowany materiał. Muszą także poprawiać komfort użytkowników różne walory ergonomiczne oraz zastosowane funkcjonalne rozwiązania.

Nasza firma zajmuję się tworzeniem, projektowaniem oraz aranżacją wnętrz zarówno w Krakowie, jak i innych miastach Polski. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo meble biurowe, meble konferencyjne a także meble kawiarniane. Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu funkcjonalnych wnętrz, każda aranżację biura zmienimy w kreatywny i zindywidualizowany proces.

Złote zasady aranżacji biura

Warszawa to miejsce gdzie swoje siedziby otwierają największa polskie oraz zagraniczne firmy

Konkurencyjność rynku w Warszawie osiąga krańcowe wartości. Pomimo trudności z wybicie się z danej branży, pojawia się coraz więcej nowych przedsiębiorstw, które próbują znaleźć rynkową niszę, która pozwoli na zbudowanie trwałych fundamentów biznesowych. Samo rozwinięcie już własnego biznesu się dość skomplikowane na płaszczyźnie prawnej do tego pozostaje jeszcze aranżacja wnętrza przedsiębiorstwa. Projektowanie wnętrz nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto zwrócić uwagę na kilka prostych reguł.

Aranżacja biura-dlaczego musimy skupić się na wyglądzie firmy?

Podczas planowania aranżacji bądź też modernizacji wnętrza biurowego w Warszawie, warto na samym początku przemyśleć płaszczyzny, na których planujemy uzyskać największe korzyści. Czy naszym priorytetowym celem jest uzyskanie wyjątkowego designu? Czy najbardziej zależy nam na zwiększeniu wydajności pracowników poprzez zapewnienie im komfortowych warunków pracy?

Podstawą naszego projektu aranżacji przestrzeni biurowych muszą być wymogi budowlane oraz przepisy BHP. Siedziba naszego przedsiębiorstwa będzie miejsce pracy dla wielu osób, musimy zatroszczyć się o ich zdrowie oraz wyeliminować potencjalnie zagrożenia w biurze. Projektowanie wnętrza powinniśmy rozpocząć od zakupu systemów alarmowych a także od zapewnienia odpowiedniego oznakowania dróg ewakuacyjnych. Następnie możemy przystąpić do kolejnych etapów takich jak wybór podłóg, kolor ścian oraz meble.

Złota zasada aranżacji biura

Aranżacja powierzchni biurowych musi opierać się na zasadzie konsekwencji i jednolitości. Charakteryzuje się to tym, iż każde pomieszczenie powinno być zaprojektowane jednym, konkretnym stylu. Najlepszym rozwiązaniem będzie utrzymanie wnętrz w uniwersalnym klimacie. Powinien on stwarzać dogodne warunki pracy dla każdego pracownika oraz wzbudzać w nim poczucie przynależności do danego przedsiębiorstwa.

W warszawskich wnętrzach biurowych można umieścić również dedykowane ozdoby np. naścienne loga firm. Nie warto jednak z nimi przesadzać.

Projektowanie wnętrz biurowych w Warszawie

Aranżacja powierzchni biurowych to trudne zadanie. Ostatecznie na wykończenie biura w Warszawie wpływa wiele czynników. Warto skupić się na wyborze mebli oraz akcesoriów biurowych w odpowiednich sklepach po to, aby optymalizacja wystroju wnętrza była jak najbardziej efektywna. Odpowiednich czyli takich, które oferują szeroką gamę produktów, z których wszystkie cechują się jakością oraz dbałością o szczegóły.

Firmy takie jak nasza opierają projekty swoich produktów na sprawdzonych rozwiązaniach i ciągle je modernizują po to, aby dostosować się jak najlepiej do klientów. W naszej firmie można znaleźć najlepszych ekspertów, którzy chętnie pomogą w doborze najlepszego wyposażenie Twojego biura. Zaufało nam już wielu klientów.

Wykończenie biura Warszawa

Od czego zacząć wykończenie biura?

Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z open space w wielkim wieżowcu w Warszawie czy też mała siedzibą rodzinnej firmy wykończenie biura trzeba od początku do końca dobrze zaplanować. Aranżacje biura, tak jak każdego innego pomieszczenia należy dobrze przemyśleć, a następnie wdrożyć plan w życie zgodnie z zasadą od ogółu do szczegółu.

Jak ułatwić sobie wykończenie biura?

Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania wnętrzarskie o najwyższej jakości. Działamy na terenie Warszawy, a także online. Oferujemy pomoc podczas procesu wykończenia biura. W swoim asortymencie posiadamy meble biurowe włoskie, konferencyjne, meble gabinetowe, pracownicze, a także różne systemy pozwalające na zwiększenie wydajności pracowników i firmy. W jaki sposób wykończyć biuro, żeby nie stracić zbyt dużo czasu, a przy okazji dobrać odpowiednie meble do potrzeb firmy?

wykończenie biura warszawa

Przemyśl cele wykończenia biura

Zakładając, że nasze biura spełnia wszelkie wymogi BHP możemy przystąpić do ostatecznego jego wykończenia. Ważna kwestią jest to, czy będzie to tylko pomieszczenie dla pracowników czy też zostanie ona przeznaczone również na spotkania z klientami. Dosyć często podczas aranżacji biura, uwzględnia się drobne szczegóły umilające pracownikom pracy np. tablice do zapisywania motywujących sentencji, strefy relaksu bądź też bary kawowe. Taka luźna atmosfera wśród pracowników bardzo dobrze wpływa na ich wzajemne relacje co też przekłada się na wydajność pracy. Jednak ten „luz” nie do końca może przypaść do gustu potencjalnym klientom. Dlatego jeśli nasze biuro nie będzie płaszczyzną dostępną tylko dla pracowników lepiej by było utrzymane w minimalistycznym stylu.

Wykończenie biura-jak zmaksymalizować komfort pracy?

Zapewnienie odpowiedniego komfortu pracy powinno być priorytetem dla pracodawcy. Wygoda pracowników wpływa znacząca na jakość ich pracy. Meble biurowe muszą być spójne z całym wnętrzem przedsiębiorstwa, lecz nie kosztem ergonomii użytkowania. Warto zatem zaopatrywać się w meble konferencyjne, gabinetowe i pracownicze w renomowanych firmach. Mamy wtedy pewność, że obsługują nas fachowcy, który od lat produkują elementy wystroju wnętrz biurowych. Wtedy możemy być pewni profesjonalizmu na najwyższym poziomie.

Planujesz wykończyć biuro w Warszawie? Zgłoś się do nas! Chętnie pomożemy.

Wnętrza biurowe

Projektowanie biura w Lublinie-aranżacja wstępna i powtórna

Projektowanie biura i powierzchni biurowych często może okazać się trudnym zadaniem. Niezależnie od tego czy jest to pierwsze wykończenie nowej siedziby firmy czy też przearanżowanie obecnej przestrzeni. Jak w odpowiedni sposób zaplanować aranżację biura, by efekt końcowy był satysfakcjonujący? W jaki sposób zapewnić odpowiedni komfort pracownikom i klientom firmy?

Na rynku powstaje coraz więcej firm, a co za tym idzie, konkurencja jest coraz to większa. Oznacza to również, że powstaje coraz więcej nowych siedzib. Paradoksalnie, aranżacja powierzchni biurowych całkowicie od podstaw jest o wiele łatwiejsza, niż dopasowanie istniejącego pomieszczenia do własnych potrzeb.

Projektowanie biura od postaw w Lublinie

Aranżując własne miejsce biurowe od początku, mamy możliwość dopasowania każdego szczegółu do naszego gustu oraz wizerunku firmy. Począwszy od koloru ścian do rodzaju oświetlenia.

Na tym etapie aranżacji biura mamy jeszcze wpływ na dokładnie rozplanowanie przestrzeni bez demontażu mebli i generalnego remontu. Należy więc zaprojektować swoje biuro tak, by była to długoletnia inwestycja. Podążanie za modą wnętrzarską, która za kilka miesięcy minie, nie jest najlepszym pomysłem. Najlepiej będzie jeśli postawimy na ponadczasowy minimalizm.

Chłodna kolorystka ścian oraz mebli, jasny wystrój , wygodne meble biurowe- to zawsze pozostanie w modzie. Zastosowanie się do tej uniwersalnej zasady aranżacji biura sprawi, iż remontu nie będzie trzeba wykonywać przez długi czas.

Aranżacja biura w Lublinie-kosmetyczne poprawki

Jeśli dopiero zakładamy własny biznes najprawdopodobniej nie mamy odpowiedniej sumy na zakup własnego biura, które moglibyśmy zaprojektować od podstaw. Zatem najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie przestrzeni biurowej i dostosowanie jej do swoich potrzeb. Przygotowana przez kogoś innego aranżacja biura nie zawsze w 100% przypadnie nam do gustu, dlatego czasem niezbędne są drobne poprawki.

Czasami ponowna aranżacja biura potrzeba jest dopiero po jakimś czasie np. gdy nasza firma się rozrasta. Wtedy warto stworzyć od nowa plan aranżacji biura -tak, by wykorzystać te same meble i nadającą się do zagospodarowania przestrzeń.

Wnętrza biurowe Lublin

Firma Logan zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami z dziedziny projektowania wnętrz. Nasze meble biurowe, pracownicze, konferencyjne i gabinetowe cieszą się ogromną popularnością w Lublinie jak i innych miastach Polski.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz online.

Wnętrza biurowe – aranżacja wstępna i powtórna

[et_pb_section bb_built=”1″ specialty=”off” _builder_version=”3.19.8″ next_background_color=”#000000″][et_pb_row _builder_version=”3.19.8″ custom_padding=”2%||2%|” module_class=”just-text”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″ module_class=”gazela”]

Aranżacja powierzchni biurowych często okazuje się bardziej problematyczna, niż mogłoby się wydawać. Nieważne, czy jest to pierwsze wykończenie nowej siedziby firmy, czy odpowiednie przearanżowanie i zoptymalizowanie obecnej przestrzeni pod zwiększającą się ilość pracowników w taki sposób, by nie cierpieli na tym zatrudnieni od dawna podwładni. Jak zaplanować aranżację biura, by efekty końcowe spełniły nasze oczekiwania, a także by zapewnić maksymalny komfort pracownikom i klientom firmy?

Rynek robi się z roku na rok coraz bardziej konkurencyjny, a ilość działających przedsiębiorców nie odstrasza nowych firm do włączenia się w marketingową grę. Oznacza to także, że powstaje coraz więcej nowych siedzib, a inne są wynajmowane na potrzeby stworzenia własnego biura. Paradoksalnie, aranżacja powierzchni biurowych całkowicie od podstaw jest o wiele łatwiejsza, niż dopasowanie istniejącego pomieszczenia do własnych potrzeb.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.19.8″ custom_padding=”2%||2%|” module_class=”just-text”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Naglowek” _builder_version=”3.19.8″ custom_margin=”||0px|”]

Tworzenie od podstaw wnętrz biurowych

[/et_pb_text][et_pb_divider _builder_version=”3.19.8″ module_alignment=”center” divider_weight=”2″ max_width=”10%” height=”10px” /][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″ module_class=”gazela”]

Projektując własne wnętrza biurowe od zera, mamy możliwość dopasowania do własnego gustu i wizerunku firmy absolutnie każdy szczegół – od koloru podłóg do umiejscowienia oświetlenia i jego rodzaju.
Na tym etapie aranżacji biura możemy jeszcze wpłynąć na rozplanowanie przestrzeni bez konieczności demontażu wszystkich mebli i generalnego – czasochłonnego i drogiego – remontu. Warto więc zaprojektować swoje wnętrza biurowe tak, by była to długoletnia inwestycja. Czasami więc podążanie za nowoczesnymi trendami wnętrzarskimi, które za parę miesięcy się zmienią, a nie są ani wygodne, ani funkcjonalne, nie jest najlepszym pomysłem. Lepiej będzie postawić na ponadczasowy minimalizm – w końcu mniej znaczy więcej, prawda?
Chłodna kolorystyka ścian i mebli, jasny i odpowiednio oświetlony wystrój, wygodne, ale minimalistyczne meble biurowe – oto, co pozostanie w modzie zawsze. Zastosowanie się do tej zasady uniwersalnej aranżacji powierzchni biurowych sprawi, że remontu nie trzeba będzie powtarzać przez długi, długi czas.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.19.8″ custom_padding=”2%||2%|” module_class=”just-text”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Naglowek” _builder_version=”3.19.8″ custom_margin=”||0px|”]

Aranżacja biura – kosmetyczne poprawki

[/et_pb_text][et_pb_divider _builder_version=”3.19.8″ module_alignment=”center” divider_weight=”2″ max_width=”10%” height=”10px” /][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″ module_class=”gazela”]

Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z własnym biznesem, najprawdopodobniej nie stać nas na zakup własnego biura, które moglibyśmy zaprojektować od podstaw. Wtedy najlepszą opcją jest wynajęcie już zaaranżowanej przestrzeni biurowej i dostosowanie jej do swoich potrzeb. Wiadomo, że przygotowana przez kogoś innego aranżacja nie będzie satysfakcjonować nas w 100%, dlatego niezbędne są drobne poprawki, które poprawią funkcjonalność biura.
Czasami ponowna aranżacja powierzchni biurowych potrzebna jest dopiero po czasie – gdy nasza firma się rozrasta, a dla pracowników zaczyna brakować wolnego miejsca do wykonywania swoich obowiązków. Warto wtedy od nowa stworzyć plan aranżacji biura – tak, by wykorzystać te same meble i zdatną do zagospodarowania przestrzeń, jednak w optymalizujący pracę i uwzględniający elastyczną liczbę podwładnych sposób.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.19.8″ custom_padding=”2%||2%|” module_class=”just-text”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Naglowek” _builder_version=”3.19.8″ custom_margin=”||0px|”]

Wnętrza biurowe Lublin

[/et_pb_text][et_pb_divider _builder_version=”3.19.8″ module_alignment=”center” divider_weight=”2″ max_width=”10%” height=”10px” /][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″ module_class=”gazela”]

Logan to firma zajmująca się kompleksowymi rozwiązaniami z dziedziny projektowania wnętrz. Ich meble biurowe, pracownicze, konferencyjne i gabinetowe podbijają serca klientów w Lublinie i innych polskich miastach. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem firmy Logan.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”on” prev_background_color=”#000000″][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_contact_form _builder_version=”3.19.8″ title=”Skontaktuj się z nami” success_message=”Wiadomość została wysłana, dziękujemy!” email=”logan@logan.com.pl” custom_message=”Od: %%Name%%||et_pb_line_break_holder||E-mailL %%Email%%||et_pb_line_break_holder||Wiadomosć: %%Message%%||et_pb_line_break_holder||||et_pb_line_break_holder||Wiadomość wysłana ze strony logan.com.pl”][et_pb_contact_field field_title=”Nazwa” field_type=”input” field_id=”Name” required_mark=”on” fullwidth_field=”on” _builder_version=”3.19.8″ checkbox_checked=”off” checkbox_options=”%91{%22value%22:%22Nazwa%22,%22checked%22:0}%93″ radio_options=”%91{%22value%22:%22Nazwa%22,%22checked%22:0}%93″ select_options=”%91{%22value%22:%22Nazwa%22,%22checked%22:0}%93″ min_length=”0″ max_length=”0″ allowed_symbols=”all” conditional_logic=”off” conditional_logic_relation=”off” conditional_logic_rules=”%91{%22field%22:%22email%22,%22condition%22:%22is%22,%22value%22:%22%22}%93″ link_option_url_new_window=”off” use_background_color_gradient=”off” background_color_gradient_start=”#2b87da” background_color_gradient_end=”#29c4a9″ background_color_gradient_type=”linear” background_color_gradient_direction=”180deg” background_color_gradient_direction_radial=”center” background_color_gradient_start_position=”0%” background_color_gradient_end_position=”100%” background_color_gradient_overlays_image=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” background_size=”cover” background_position=”center” background_repeat=”no-repeat” background_blend=”normal” allow_player_pause=”off” background_video_pause_outside_viewport=”on” form_field_text_shadow_style=”none” box_shadow_style=”none” hover_transition_duration=”300ms” hover_transition_delay=”0ms” hover_transition_speed_curve=”ease” form_field_text_shadow_horizontal_length=”0em” form_field_text_shadow_vertical_length=”0em” form_field_text_shadow_blur_strength=”0em” /][et_pb_contact_field field_title=”Adres mejlowy” field_type=”email” field_id=”Email” required_mark=”on” fullwidth_field=”on” _builder_version=”3.19.8″ checkbox_checked=”off” checkbox_options=”%91{%22value%22:%22Adres mejlowy%22,%22checked%22:0}%93″ radio_options=”%91{%22value%22:%22Adres mejlowy%22,%22checked%22:0}%93″ select_options=”%91{%22value%22:%22Adres mejlowy%22,%22checked%22:0}%93″ min_length=”0″ max_length=”0″ allowed_symbols=”all” conditional_logic=”off” conditional_logic_relation=”off” conditional_logic_rules=”%91{%22field%22:%22name%22,%22condition%22:%22is%22,%22value%22:%22%22}%93″ link_option_url_new_window=”off” use_background_color_gradient=”off” background_color_gradient_start=”#2b87da” background_color_gradient_end=”#29c4a9″ background_color_gradient_type=”linear” background_color_gradient_direction=”180deg” background_color_gradient_direction_radial=”center” background_color_gradient_start_position=”0%” background_color_gradient_end_position=”100%” background_color_gradient_overlays_image=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” background_size=”cover” background_position=”center” background_repeat=”no-repeat” background_blend=”normal” allow_player_pause=”off” background_video_pause_outside_viewport=”on” form_field_text_shadow_style=”none” box_shadow_style=”none” hover_transition_duration=”300ms” hover_transition_delay=”0ms” hover_transition_speed_curve=”ease” /][et_pb_contact_field field_title=”Wiadomość” field_type=”text” field_id=”Message” required_mark=”on” fullwidth_field=”on” _builder_version=”3.19.8″ /][/et_pb_contact_form][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″ specialty_columns=”3″][et_pb_row_inner admin_label=”Wiersz”][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″]

Siedziba w Krakowie
ul.Lasówka 42
30-718 Kraków
GODZINY OTWARCIA: 8:30-16:30
e-mail: logan@logan.com.pl
tel. 12 262-90-80

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″]

Siedziba w Warszawie
ul. Radzymińska 257
03-643 Warszawa
GODZINY OTWARCIA: 8:00-17:00
e-mail: warszawa@logan.com.pl
tel. 22 698-82-85
tel. 22 698-82-86

[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″]

Siedziba w Lublinie
ul. Diamentowa 4a
20-447 Lublin
GODZINY OTWARCIA: 8.00-16.00
e-mail: logan@logan.com.pl
tel. 81 524-49-86

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″]

Siedziba w Katowicach
ul. Korfantego 141 a
40-154 Katowice
GODZINY OTWARCIA: 8:00-16:00
e-mail: katowice@logan.com.pl
tel. 32 757-98-88

[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][/et_pb_row_inner][/et_pb_column][/et_pb_section]

Wykończenie biura Warszawa

[et_pb_section bb_built=”1″ specialty=”off” _builder_version=”3.19.8″ next_background_color=”#000000″][et_pb_row _builder_version=”3.19.8″ custom_padding=”2%||2%|” module_class=”just-text”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″ module_class=”gazela”]

Od czego zacząć wykończenie biura? Niezależnie od tego, czy jest to biuro open space umiejscowione gdzieś w wielkim wieżowcu w Warszawie, czy mała siedziba rodzinnej firmy, odpowiedź brzmi tak samo – od początku. I nie jest to wcale bezsensowna porada – wykończenie biura, tak jak aranżowanie każdego innego pomieszczenia, należy zaplanować, a potem wdrożyć plan w życie w poukładany sposób, od ogółu do szczegółu.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.19.8″ custom_padding=”2%||2%|” module_class=”just-text”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Naglowek” _builder_version=”3.19.8″ custom_margin=”||0px|”]

Jak ułatwić sobie wykończenie biura?

[/et_pb_text][et_pb_divider _builder_version=”3.19.8″ module_alignment=”center” divider_weight=”2″ max_width=”10%” height=”10px” /][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″ module_class=”gazela”]

Niektóre firmy funkcjonujące w branży projektowania wnętrz, zwłaszcza tych biurowych, oferują kompleksowe rozwiązania wnętrzarskie o wysokiej jakości. Jedną z nich jest funkcjonujące zarówno w Warszawie, jak i innych miastach Polski, przedsiębiorstwo Logan. Firma Logan oferuje pomoc podczas procesu wykończenia biura – w swoim szerokim asortymencie posiadają biurowe meble włoskie, konferencyjne, gabinetowe, pracownicze, a także różnorakie systemy pozwalające na zwiększenie wydajności podwładnych i przedsiębiorstwa. W jaki sposób podjąć się wykończenia biura, żeby nie stracić za dużo czasu i energii, a przy okazji dobrać meble i dodatki dostosowane do potrzeb firmy?

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.19.8″ custom_padding=”2%||2%|” module_class=”just-text”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Naglowek” _builder_version=”3.19.8″ custom_margin=”||0px|”]

Przemyśl cele wykończenia biura

 

[/et_pb_text][et_pb_divider _builder_version=”3.19.8″ module_alignment=”center” divider_weight=”2″ max_width=”10%” height=”10px” /][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″ module_class=”gazela”]

Zakładając, że nasze biuro spełnia już wszystkie podstawowe wymogi BHP, takie jak konieczność zapewnienia i oznakowania dróg ewakuacyjnych, odpowiednia izolacja termiczna oraz spełnione zostały już konieczne wymogi budowlane dotyczące optymalnych warunków pracy każdego pracownika, możemy przystąpić do ostatecznego wykończenia biura. Bardzo istotne jest, czy będzie to pomieszczenie, w którym przebywać będą tylko pracownicy, czy zostanie ono także platformą spotkań z potencjalnymi klientami.

Często podczas wykończenia biura, uwzględnia się drobne szczegóły poprawiające podwładnym samopoczucie podczas pracy – tablice do zapisywania żartów i motywujących sentencji, strefy relaksu czy bary kawowe. Ta luźna atmosfera wśród pracowników znacząco wpływa na ich wzajemne relacje i stosunki zawodowe – im lepiej im się ze sobą przebywa, tym większa będzie wydajność ich pracy. Ten aranżacyjny “luz” podczas wykończenia biura nie musi się jednak podobać klientom i potencjalnym partnerom biznesowym. Dlatego jeśli nasze biuro nie będzie płaszczyzną dostępna tylko dla struktur firmy, lepiej, by było utrzymane w stonowanych barwach, chłodnej kolorystyce i minimalistycznym stylu.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.19.8″ custom_padding=”2%||2%|” module_class=”just-text”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Naglowek” _builder_version=”3.19.8″ custom_margin=”||0px|”]

Wykończenie biura w Warszawie – jak zmaksymalizować komfort pracy?

 

[/et_pb_text][et_pb_divider _builder_version=”3.19.8″ module_alignment=”center” divider_weight=”2″ max_width=”10%” height=”10px” /][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″ module_class=”gazela”]

Zapewnienie odpowiedniego komfortu pracy powinno stanowić priorytet dla każdego pracodawcy. Wygoda pracowników wpływa przecież na jakość wykonywania przez nich określonych obowiązków. Meble biurowe powinny być spójne estetycznie z całym wystrojem firmy, ale nie kosztem ergonomii użytkowania. Warto więc zaopatrywać się w meble konferencyjne, gabinetowe i pracownicze w renomowanych firmach, które od lat produkują elementy wystroju wnętrz biurowych.

W firmach, które rozumieją, jak skomplikowane może być wykończenie biura i starają się ten proces uczynić jak najbardziej przyjemnym i kreatywnym (poprzez oferowanie szerokiego wachlarza różnorodnych produktów) – słowem: w firmach takich jak Logan.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”on” prev_background_color=”#000000″][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_contact_form _builder_version=”3.19.8″ title=”Skontaktuj się z nami” success_message=”Wiadomość została wysłana, dziękujemy!” email=”logan@logan.com.pl” custom_message=”Od: %%Name%%||et_pb_line_break_holder||E-mailL %%Email%%||et_pb_line_break_holder||Wiadomosć: %%Message%%||et_pb_line_break_holder||||et_pb_line_break_holder||Wiadomość wysłana ze strony logan.com.pl”][et_pb_contact_field field_title=”Nazwa” field_type=”input” field_id=”Name” required_mark=”on” fullwidth_field=”on” _builder_version=”3.19.8″ checkbox_checked=”off” checkbox_options=”%91{%22value%22:%22Nazwa%22,%22checked%22:0}%93″ radio_options=”%91{%22value%22:%22Nazwa%22,%22checked%22:0}%93″ select_options=”%91{%22value%22:%22Nazwa%22,%22checked%22:0}%93″ min_length=”0″ max_length=”0″ allowed_symbols=”all” conditional_logic=”off” conditional_logic_relation=”off” conditional_logic_rules=”%91{%22field%22:%22email%22,%22condition%22:%22is%22,%22value%22:%22%22}%93″ link_option_url_new_window=”off” use_background_color_gradient=”off” background_color_gradient_start=”#2b87da” background_color_gradient_end=”#29c4a9″ background_color_gradient_type=”linear” background_color_gradient_direction=”180deg” background_color_gradient_direction_radial=”center” background_color_gradient_start_position=”0%” background_color_gradient_end_position=”100%” background_color_gradient_overlays_image=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” background_size=”cover” background_position=”center” background_repeat=”no-repeat” background_blend=”normal” allow_player_pause=”off” background_video_pause_outside_viewport=”on” form_field_text_shadow_style=”none” box_shadow_style=”none” hover_transition_duration=”300ms” hover_transition_delay=”0ms” hover_transition_speed_curve=”ease” form_field_text_shadow_horizontal_length=”0em” form_field_text_shadow_vertical_length=”0em” form_field_text_shadow_blur_strength=”0em” /][et_pb_contact_field field_title=”Adres mejlowy” field_type=”email” field_id=”Email” required_mark=”on” fullwidth_field=”on” _builder_version=”3.19.8″ checkbox_checked=”off” checkbox_options=”%91{%22value%22:%22Adres mejlowy%22,%22checked%22:0}%93″ radio_options=”%91{%22value%22:%22Adres mejlowy%22,%22checked%22:0}%93″ select_options=”%91{%22value%22:%22Adres mejlowy%22,%22checked%22:0}%93″ min_length=”0″ max_length=”0″ allowed_symbols=”all” conditional_logic=”off” conditional_logic_relation=”off” conditional_logic_rules=”%91{%22field%22:%22name%22,%22condition%22:%22is%22,%22value%22:%22%22}%93″ link_option_url_new_window=”off” use_background_color_gradient=”off” background_color_gradient_start=”#2b87da” background_color_gradient_end=”#29c4a9″ background_color_gradient_type=”linear” background_color_gradient_direction=”180deg” background_color_gradient_direction_radial=”center” background_color_gradient_start_position=”0%” background_color_gradient_end_position=”100%” background_color_gradient_overlays_image=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” background_size=”cover” background_position=”center” background_repeat=”no-repeat” background_blend=”normal” allow_player_pause=”off” background_video_pause_outside_viewport=”on” form_field_text_shadow_style=”none” box_shadow_style=”none” hover_transition_duration=”300ms” hover_transition_delay=”0ms” hover_transition_speed_curve=”ease” /][et_pb_contact_field field_title=”Wiadomość” field_type=”text” field_id=”Message” required_mark=”on” fullwidth_field=”on” _builder_version=”3.19.8″ /][/et_pb_contact_form][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″ specialty_columns=”3″][et_pb_row_inner admin_label=”Wiersz”][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″]

Siedziba w Krakowie
ul.Lasówka 42
30-718 Kraków
GODZINY OTWARCIA: 8:30-16:30
e-mail: logan@logan.com.pl
tel. 12 262-90-80

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″]

Siedziba w Warszawie
ul. Radzymińska 257
03-643 Warszawa
GODZINY OTWARCIA: 8:00-17:00
e-mail: warszawa@logan.com.pl
tel. 22 698-82-85
tel. 22 698-82-86

[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″]

Siedziba w Lublinie
ul. Diamentowa 4a
20-447 Lublin
GODZINY OTWARCIA: 8.00-16.00
e-mail: logan@logan.com.pl
tel. 81 524-49-86

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″]

Siedziba w Katowicach
ul. Korfantego 141 a
40-154 Katowice
GODZINY OTWARCIA: 8:00-16:00
e-mail: katowice@logan.com.pl
tel. 32 757-98-88

[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][/et_pb_row_inner][/et_pb_column][/et_pb_section]

Wykończenie biura Lublin

[et_pb_section bb_built=”1″ specialty=”off” _builder_version=”3.19.8″ next_background_color=”#000000″][et_pb_row _builder_version=”3.19.8″ custom_padding=”2%||2%|” module_class=”just-text”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″ module_class=”gazela”]

Wykończenie biura bywa zarówno czasochłonnym, jak i skomplikowanym logistycznie przedsięwzięciem. Dodatkowo, bez odpowiedniego planu możemy pominąć istotne szczegóły i elementy aranżacyjne, których brak będzie w późniejszym czasie znacząco wpływać na wydajność firmy i pracowników. Chociaż tworzenie spółki od podstaw wiąże się z mnóstwem papierkowej roboty, potrzebnych dokumentów i spełniania różnych wymogów – także tych związanych z prawem budowlanym i wymogami BHP – nie wolno zapominać o wadze ostatecznego wykończenia biura, które stanie się przecież naszą siedzibą i miejscem spotkań z klientami.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.19.8″ custom_padding=”2%||2%|” module_class=”just-text”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Naglowek” _builder_version=”3.19.8″ custom_margin=”||0px|”]

Odpowiednie rozplanowanie przestrzeni

[/et_pb_text][et_pb_divider _builder_version=”3.19.8″ module_alignment=”center” divider_weight=”2″ max_width=”10%” height=”10px” /][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″ module_class=”gazela”]

Czy nasze biuro jest duże, czy małe, musimy liczyć się z tym, że ilość miejsca przeznaczonego do zagospodarowania jest ograniczona. Dla dobra firmy i naszych interesów, musi być ona maksymalnie wykorzystana i jak najbardziej efektywna – tak, by była optymalnym środowiskiem pracy dla wszystkich podwładnych, dawała możliwość relaksu w czasie przerwy od codziennych obowiązków, a także zapewniała choć śladowe ilości intymności i prywatności.
By wykończenie biura przyniosło spodziewane rezultaty, optymalizacja przestrzeni musi zostać rozpatrzona na kilku płaszczyznach – podział biura na mniejsze sektory, odpowiednie ustawienie mebli, zadbanie o odpowiednio dużą i funkcjonalną powierzchnię pracy dla każdego z podwładnych.

Jeśli planujemy wykończenie biura typu open space, możemy wziąć pod uwagę podział przestrzeni zawodowej za pomocą ścianek działowych – wolnostojących, na zasadzie parawanów odgradzających od siebie poszczególne stanowiska pracy albo tych stanowiących samodzielne, oddzielne ściany. Najnowszym i najpopularniejszym trendem są ostatnio szklane ścianki biurowe – zapewniają podział przestrzeni pod względem akustyki, jednak pozostawiają ją nienaruszoną, swobodną, po prostu większą. Podczas planowania wykończenia biura o mniejszej powierzchni warto rozważyć użycie niskich ścianek działowych – które wydzielają stanowiska pracy w ramach małych przestrzeni, takich jak łączone biurka lub stoły.

Istotny podczas wykańczania biura jest także aspekt ustawienia mebli. I nie mówimy tu o zaawansowanym feng shui, tylko podstawowych zasadach, do których zastosowanie się zwiększa komfort pracownika, a co za tym idzie – jego wydajność i wyniki pracy. Podczas aranżowania przestrzeni biurowej należy pamiętać o ustawieniu mebli w taki sposób, by zbytnie natężenie słoneczne nie utrudniało pracownikom wykonywania powierzonych im zadań (chociaż warto zastanowić się także nad zakupem kompleksowych systemów osłony okien – takich jak żaluzje, rolety lub plisy).

Biurka i fotele biurowe należy także ustawić w takim miejscu, by każdemu pracownikowi zapewnić odpowiednie warunki termiczne do pracy – np. w lecie nie można narażać podwładnych na potencjalne zasłabnięcia z powodu braku klimatyzacji, świeżego powietrza i przewiewu.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.19.8″ custom_padding=”2%||2%|” module_class=”just-text”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Naglowek” _builder_version=”3.19.8″ custom_margin=”||0px|”]

Wykończenie biura Lublin – jakość Logan

[/et_pb_text][et_pb_divider _builder_version=”3.19.8″ module_alignment=”center” divider_weight=”2″ max_width=”10%” height=”10px” /][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″ module_class=”gazela”]

Logan to firma oferująca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie wykończenia biura. Meble Logan to połączenie wyjątkowej trwałości, nowoczesnych funkcjonalnych mechanizmów i ponadczasowej estetyki. Wyróżniają się także wyjątkowy komfortem użytkowania, który wpływa na zwiększenie kreatywności pracowników biurowych. Swoje usługi na płaszczyźnie aranżacji wnętrz biurowych oferuje w Lublinie i innych miastach Polski.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”on” prev_background_color=”#000000″][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_contact_form _builder_version=”3.19.8″ title=”Skontaktuj się z nami” success_message=”Wiadomość została wysłana, dziękujemy!” email=”logan@logan.com.pl” custom_message=”Od: %%Name%%||et_pb_line_break_holder||E-mailL %%Email%%||et_pb_line_break_holder||Wiadomosć: %%Message%%||et_pb_line_break_holder||||et_pb_line_break_holder||Wiadomość wysłana ze strony logan.com.pl”][et_pb_contact_field field_title=”Nazwa” field_type=”input” field_id=”Name” required_mark=”on” fullwidth_field=”on” _builder_version=”3.19.8″ checkbox_checked=”off” checkbox_options=”%91{%22value%22:%22Nazwa%22,%22checked%22:0}%93″ radio_options=”%91{%22value%22:%22Nazwa%22,%22checked%22:0}%93″ select_options=”%91{%22value%22:%22Nazwa%22,%22checked%22:0}%93″ min_length=”0″ max_length=”0″ allowed_symbols=”all” conditional_logic=”off” conditional_logic_relation=”off” conditional_logic_rules=”%91{%22field%22:%22email%22,%22condition%22:%22is%22,%22value%22:%22%22}%93″ link_option_url_new_window=”off” use_background_color_gradient=”off” background_color_gradient_start=”#2b87da” background_color_gradient_end=”#29c4a9″ background_color_gradient_type=”linear” background_color_gradient_direction=”180deg” background_color_gradient_direction_radial=”center” background_color_gradient_start_position=”0%” background_color_gradient_end_position=”100%” background_color_gradient_overlays_image=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” background_size=”cover” background_position=”center” background_repeat=”no-repeat” background_blend=”normal” allow_player_pause=”off” background_video_pause_outside_viewport=”on” form_field_text_shadow_style=”none” box_shadow_style=”none” hover_transition_duration=”300ms” hover_transition_delay=”0ms” hover_transition_speed_curve=”ease” form_field_text_shadow_horizontal_length=”0em” form_field_text_shadow_vertical_length=”0em” form_field_text_shadow_blur_strength=”0em” /][et_pb_contact_field field_title=”Adres mejlowy” field_type=”email” field_id=”Email” required_mark=”on” fullwidth_field=”on” _builder_version=”3.19.8″ checkbox_checked=”off” checkbox_options=”%91{%22value%22:%22Adres mejlowy%22,%22checked%22:0}%93″ radio_options=”%91{%22value%22:%22Adres mejlowy%22,%22checked%22:0}%93″ select_options=”%91{%22value%22:%22Adres mejlowy%22,%22checked%22:0}%93″ min_length=”0″ max_length=”0″ allowed_symbols=”all” conditional_logic=”off” conditional_logic_relation=”off” conditional_logic_rules=”%91{%22field%22:%22name%22,%22condition%22:%22is%22,%22value%22:%22%22}%93″ link_option_url_new_window=”off” use_background_color_gradient=”off” background_color_gradient_start=”#2b87da” background_color_gradient_end=”#29c4a9″ background_color_gradient_type=”linear” background_color_gradient_direction=”180deg” background_color_gradient_direction_radial=”center” background_color_gradient_start_position=”0%” background_color_gradient_end_position=”100%” background_color_gradient_overlays_image=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” background_size=”cover” background_position=”center” background_repeat=”no-repeat” background_blend=”normal” allow_player_pause=”off” background_video_pause_outside_viewport=”on” form_field_text_shadow_style=”none” box_shadow_style=”none” hover_transition_duration=”300ms” hover_transition_delay=”0ms” hover_transition_speed_curve=”ease” /][et_pb_contact_field field_title=”Wiadomość” field_type=”text” field_id=”Message” required_mark=”on” fullwidth_field=”on” _builder_version=”3.19.8″ /][/et_pb_contact_form][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″ specialty_columns=”3″][et_pb_row_inner admin_label=”Wiersz”][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″]

Siedziba w Krakowie
ul.Lasówka 42
30-718 Kraków
GODZINY OTWARCIA: 8:30-16:30
e-mail: logan@logan.com.pl
tel. 12 262-90-80

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″]

Siedziba w Warszawie
ul. Radzymińska 257
03-643 Warszawa
GODZINY OTWARCIA: 8:00-17:00
e-mail: warszawa@logan.com.pl
tel. 22 698-82-85
tel. 22 698-82-86

[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″]

Siedziba w Lublinie
ul. Diamentowa 4a
20-447 Lublin
GODZINY OTWARCIA: 8.00-16.00
e-mail: logan@logan.com.pl
tel. 81 524-49-86

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″]

Siedziba w Katowicach
ul. Korfantego 141 a
40-154 Katowice
GODZINY OTWARCIA: 8:00-16:00
e-mail: katowice@logan.com.pl
tel. 32 757-98-88

[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][/et_pb_row_inner][/et_pb_column][/et_pb_section]