O FIRMIE

Nasza specjalność. 

Od 1996 r. pomagamy realizować marzenia naszych klientów o przestrzeni przyczyniającej się do rozwoju firmy oraz jej pracowników. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu potrafimy w pełni wykorzystać potencjał każdej inwestycji, tak by zmiana w postaci nowej przestrzeni biurowej przyczyniła się do polepszenia procesów, wydajności oraz co najważniejsze wpłynęła na wzrost zaangażowania pracowników w Firmie. Uczestniczymy aktywnie w zmieniającym się świecie trendów, nie zapominając o najważniejszym aspekcie naszej misji.

Od 2020 roku jesteśmy jedynym dystrybutorem prestiżowych i wyjątkowych mebli włoskich grupy    MIG (Jesse, Sitland, Sinetica, Rotaliana). 

Firma Logan to zespół ludzi pełnych pasji. Tworzą go profesjonalni handlowcy, architekci, dział logistyczny oraz backoffice. Sprawiamy, że Twoje oczekiwania stają się rzeczywistością.

Zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, zarówno personalnym jak i estetycznym

Nasze działanie opieramy na unikalnej, całkowicie autorskiej zasadzie PATE. Co oznacza ten skrót? Oznacza naszą odpowiedzialność na czterech płaszczyznach:

Personalnej

Skupiającej się na doborze doświadczonych, zaangażowanych specjalistów, którzy w wieloaspektowym podejściu do powierzonego im zadania, wspierają Klienta na każdym etapie procesu projektowego.

Artystycznej

Opierającej się na właściwej interpretacji oczekiwań Inwestora na podstawie przeprowadzonych analiz i wyrażeniu ich w formie odpowiednio dobranych rozwiązań wspierających rozwój pracowników oraz biznes firmy

Terminowej

dbającej o utrzymanie pracy w rytmie ustalonym z Klientem

Ekonomicznej

Polegającej na podążaniu za nowymi rozwiązaniami, tworzeniu elastycznych przestrzeni pozwalających naszym Inwestorom dopasować się do ciągłych zmian oraz osiągnąć założenia budżetowe

Uczestniczymy aktywnie w rozwoju Firm naszych Klientów,

Dbamy o projekt na każdym etapie jego realizacji. Zaczynając od analizy potrzeb, proponujemy dostępne rozwiązania i tworzymy projekty wnętrz. Bierzemy na siebie wszelkie kwestie logistyczne oraz montaż. Zapewniamy również szkolenia produktowe, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Firma Logan to zespół ludzi pełnych pasji – profesjonalnych handlowców, doskonałego zespołu logistycznego, nieocenionego Backofficu oraz Architektów, gotowych sprawić, aby Twoje oczekiwania stały się rzeczywistością.

Ciekawostka: Nazwa Logan, pochodzi od Szczytu Górskiego – to najwyższa góra w Kanadzie, położona w paśmie górskim Św. Eliasza, w zachodniej części Kanady na terytorium Jukonu, niedaleko granicy z Alaską. Masyw Logan tworzy potężny masyw górski – zajmuje obszar wielkości Szwajcarii

Wirtualny spacer po naszych Showroomach!

Oddział w Krakowie: Logan Sp. z o.o. ul.Lasówka 42 30-718 Kraków

UWAGA – WJAZD OD ULICY NOWOHUCKIEJ (SKRĘT W UL. KOSZYKARSKĄ, OBOK MAŁOPOLSKIEGO OŚRODKA RUCHU DROGOWEGO)

Oddział w Warszawie: Logan Sp. z o.o. Ul. Radzymińska 257 03-643 Warszawa

Oddział w Katowicach: Logan Sp. z o.o. ul. Korfantego 141 a 40-154 Katowice

Oddział w Lublinie:  Logan Sp. z o.o. oddział  ul. Diamentowa 4a 20-447 Lublin