Kontenery i szafy podbiurkowe

System kontenerów to propozycja mebli uzupełniających naszą ofertę, kompatybilnych z systemami mebli pracowniczych oraz lad recepcyjnych. Ich podstawową cechą jest możliwość doboru elementów wyposażenia w zależności od potrzeb.

Kontenery są bezuchwytowe, a szuflady otwierane są przy pomocy specjalnego pochwytu z boku. Dla osób lubiących tradycyjne rozwiązania istnieje możliwość zamontowania uchwytów.

Do kolekcji należą kontenery dostawne i podbiurkowe, o głębokościach 60 i 80 cm, dopasowane do biurek o różnych głębokościach. Kontenery podbiurkowe mogą mieć zamontowane kółka wysokie, wpuszczane w wieniec dolny lub stopki. Kontenery dostawne są wyposażone w stopki z regulacją poziomu.

Nowość stanowią kontenery wąskie – o szerokości 33cm, dzięki czemu idealnie pasują do mniejszych biur, w których oszczędność miejsca jest kwestią nadrzędną.

Szuflady mogą być wyposażone we wkłady metalowe lub tworzywowe, do wyboru w zależności od potrzeb. Standardowo wszystkie szuflady wyposażone są w samodociąg, co poprawia wygodę użytkowania oraz zamek centralny oraz dodatkową szufladę z piórnikiem (w większości kontenerów). Dodatkową opcję stanowi miękki domyk zwiększający komfort pracy w biurze.

Dodatkowe wyposażenie szuflad takie jak podziałki na dokumenty czy przegródki do szuflad, pozwalają indywidualnie dostosować kontener do własnych upodobań i podnieść funkcjonalność miejsca pracy.

Wyposażenie kontenera w poduszkę z antypoślizgowym spodem, zwiększa jego funkcjonalność.

Możliwość wyboru kierunku usłojenia na frontach szuflad oraz wieńcach górnych (w kontenerach dostawnych) pozwoli na doskonałe dopasowanie do pozostałego wyposażenia biura, wpływając pozytywnie na estetykę miejsca pracy.