Budki telefoniczne

[et_pb_section bb_built=”1″ specialty=”off” _builder_version=”3.19.8″ next_background_color=”#000000″][et_pb_row _builder_version=”3.19.8″ custom_padding=”2%||2%|” box_shadow_style=”preset1″ module_class=”offer-box”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″ custom_margin=”||0px|”]

Budki akustyczne

[/et_pb_text][et_pb_divider _builder_version=”3.19.8″ module_alignment=”center” divider_weight=”2″ max_width=”10%” height=”0px” custom_margin=”||1%|” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_gallery _builder_version=”3.19.8″ gallery_ids=”4832,4833,4834,4835,4836,4837,4838,4839,4840,4841″ show_title_and_caption=”off” hover_overlay_color=”rgba(255,255,255,0.9)” posts_number=”16″ /][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″]

Zapewnienie odpowiedniej, zgodnej z przepisami prawa budowlanego akustyki biura to nie lada wyzwanie

Przemyślana izolacja akustyczna jest jednak elementem niezbędnym każdego wnętrza, gdyż długotrwale wystawienie na działanie uporczywego hałasu może mieć negatywne i dalekosiężne skutki na nasz organizm. Początkowo pojawić może się motywujący stres, który szybko przerodzi się w źródło irytacji, wahań nastroju i obniżonego samopoczucia.

Rozsądny pracodawca wie, że może to skutkować pogorszeniem wydajności podwładnych, dlatego dąży do zapewnienia im jak największego komfortu podczas wykonywania codziennych obowiązków oraz namiastki prywatności i intymności, by mogli skupić się na podejmowanych działaniach bez demotywującej presji. Odkąd pracodawcy przykładają większą wagę do odpowiedniej izolacji akustycznej, na rynku pojawiło się mnóstwo systemów akustycznych – od paneli naściennych, aż do budek telefonicznych, które zapewniają skuteczną barierę przed hałasem w trakcie rozmów biznesowych.

[learn_more]

Co to są budki akustyczne?

Budki akustyczne to rozwiązanie coraz częściej stosowane w biurach, korporacjach i przedsiębiorstwach. Są to dźwiękoszczelne kabiny, wyłożone od środka izolującym dźwięki materiałem, których zadaniem jest zapewnienie maksymalnej prywatności. Budki akustyczne są skonstruowane z najwyższej jakości dźwiękochłonnych materiałów i skutecznie izolują od hałasu, który przeszkadza w wykonywaniu codziennych obowiązków. Są wykorzystywane w przedsiębiorstwach ze względu na różne cele – jako miejsce relaksu i zapewniające pracownikom chwilowe wyciszenie, budki telefoniczne, albo miejsce spotkań biznesowych, które zapewnia bardziej prywatny kontakt z klientem i utrzymanie omawianych szczegółów w tajemnicy.

Budki telefoniczne

Budki akustyczne mogą spełniać także rolę budek telefonicznych – służą one konkretnie telefonicznym rozmowom biznesowym bądź wideokonferencjom. Są bardzo funkcjonalne, gdyż okazują się być przydatne dla wielu osób naraz.
Głównie osoba prowadząca rozmowę, gdyż kontakty telefoniczne z klientami często bywają stresujące – zwłaszcza, jeśli przysłuchuje się im większa ilość osób.

Trudno także skupić na nich całą swoją uwagę i koncentrację, jeśli ciągle rozpraszają nas uciążliwe hałasy dobiegające z biura. Z wykorzystania w biurze budki telefonicznej korzyści czerpie także potencjalny partner biznesowy lub klient, gdyż może on liczyć na dyskrecję – wszelkie ewentualne tajemnice biznesowe są bezpieczne, jeśli rozmowa prowadzona jest w szczelnej, dźwiękochłonnej kabinie.

Budki telefoniczne pomagają także osobom trzecim obecnym w biurze – nie muszą one być przymusowymi rozmowy telefonicznej. Pozwala im to w spokoju skupić się na wykonywanych obowiązkach i uniknąć niepotrzebnego hałasu w biurze.

Inne systemy akustyczne

Budki akustyczne to tylko jedna z dostępnych na rynku możliwości poprawy biurowej akustyki. Jest zdecydowanie najbardziej skuteczna, gdyż całkowicie uszczelnia wydzielone pomieszczenie, a dodatkowo może być dopasowana dokładnie pod indywidualny wystrój wnętrza – zarówno kolorem, jak i designem.

[/learn_more]

 

[one_third]

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]