Mishell

Szeroka rodzina siedzisk z przeznaczeniem zarówno domowym, jak i kontraktowym. Charakterystyczny kształt kubełka jest powtarzalny w fotelach, krzesłach i hokerach dzięki zastosowaniu jednej formy sklejki przycinanej do różnych rozmiarów.
Bogaty wybór stelaży do siedziska jest odpowiedzią na różne potrzeby i gusta klientów. Mamy dostępne w dwóch wysokościach: w wersji niskiej do wyspy kuchennej oraz wysokiej jako krzesło barowe.

W rodzinie znajdują się:

  • fotele – na płozach, na nogach, na krzyżaku, obrotowy na metalowym talerzu metalowym lub tapicerowany skórą licową;
  • fotel wypoczynkowy XL – z wysokim zagłówkiem na talerzu obrotowym
  • krzesła – na płozach, na nogach i na krzyżaku oraz na kółkach;
  • hokery – na płozie i na talerzu metalowym.

Kolekcję charakteryzuje mocno wyprofilowany kształt kubełka zapewniający wysoki komfort siedzenia, jego elegancka forma i dopracowane szczegóły.

projektant

Zdjęcie - Piotr Kuchciński

PIOTR KUCHCIŃSKI, ur. 1968. Po ukończeniu studiów IAPP Politechniki Poznańskiej współpracował z jednym z poznańskich biur architektonicznych przygotowując projekty urbanistyczne, koncepcje osiedli mieszkaniowych oraz budynków użyteczności publicznej. Indywidualnie projektuje domy jednorodzinne i wnętrza. Zajmował się również projektowaniem graficznym oraz ilustracją książkową. Jednak głównym przedmiotem jego działalności jest projektowanie mebli. Od wielu lat intensywnie współpracuje z polskimi producentami mebli, głównie z Fabryką Mebli BALMA oraz NOTI.

Z NOTI współpracuje od 2005 roku. Współtworzy wizerunek marki, przygotowując projekty stoisk targowych i aranżacje salonów firmowych, a także dbając o oprawę graficzną materiałów promocyjnych i reklamowych.
Produkty autorstwa Piotra Kuchcińskiego otrzymały wiele prestiżowych nagród, w tym aż dwukrotnie nagrodę RED DOT Design Award (w 2013 r. za stolik H2 dla marki BALMA i w 2014 r. za sofę CLAPP dla marki NOTI). W 2012 roku został laureatem nagrody specjalnej Prezesa IWP dla najlepszego polskiego projektanta. Jest autorem wielu kolekcji mebli dla marki NOTI: ALTER, BLOC, CLAPP, KING, MANTA, MISHELL, MULA, ORIGONO, QUEEN, ROSCO, TRITOS.