[et_pb_section bb_built=”1″ specialty=”off” _builder_version=”3.19.8″ next_background_color=”#000000″][et_pb_row _builder_version=”3.19.8″ custom_padding=”2%||2%|” box_shadow_style=”preset1″ module_class=”offer-box”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″ custom_margin=”||0px|”]

Włoskie lady recepcyjne

[/et_pb_text][et_pb_divider _builder_version=”3.19.8″ module_alignment=”center” divider_weight=”2″ max_width=”10%” height=”0px” custom_margin=”||1%|” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ specialty=”off” prev_background_color=”#000000″ _builder_version=”3.19.8″ module_class=”box-img”][et_pb_row][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_blurb _builder_version=”3.19.8″ title=”Abako” image=”https://www.logan.com.pl/wp-content/uploads/2019/09/DVO_Abako_Pag_20_21_00000.jpg” box_shadow_style_image=”preset3″ text_orientation=”center” header_text_align=”center” body_text_align=”center” url=”/oferta-premium/wloskie-lady-recepcyjne/abako/” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_blurb _builder_version=”3.19.8″ title=”Led” image=”https://www.logan.com.pl/wp-content/uploads/2019/09/LED-601.jpg” box_shadow_style_image=”preset3″ text_orientation=”center” header_text_align=”center” body_text_align=”center” url=”/oferta-premium/wloskie-lady-recepcyjne/led/” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_blurb _builder_version=”3.19.8″ title=”Qubo” image=”https://www.logan.com.pl/wp-content/uploads/2019/09/QUBO_05_01.jpg” box_shadow_style_image=”preset3″ text_orientation=”center” header_text_align=”center” body_text_align=”center” url=”/oferta-premium/wloskie-lady-recepcyjne/qubo/” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ specialty=”off” _builder_version=”3.19.8″ next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row _builder_version=”3.19.8″ custom_padding=”2%||2%|” box_shadow_style=”preset1″ module_class=”offer-box”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.19.8″ module_class=”main-text center” custom_margin=”0px|||” custom_padding=”0px|||”]

Stoły i biurka stanowią bardzo ważny element wystroju każdego pomieszczenia – zwłaszcza w pomieszczeniach będących przestrzeniami zawodowymi i miejscami pracy. Stoły konferencyjne stanowią dominujący i najbardziej funkcjonalny element wystroju każdej sali konferencyjnej, która powinna być najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem siedziby firmy. To tam odbywają się spotkania z potencjalnymi przyszłymi partnerami biznesowymi, omawiane są nowe strategie marketingowe i sposoby podniesienia wydajności firmy, a także negocjacje z klientami.

Dlaczego aranżacja sali konferencyjnych jest ważna?
Sala konferencyjna stanowi wizytówkę firmy. To prawdopodobnie w niej klienci spełnią najwięcej czasu i to jej aranżacja wpłynie pośrednio na odbiór całej struktury firmy. Z tego powodu musi być ona wygodna, funkcjonalna i estetyczna (w sposób współgrający z wizerunkiem firmy). Ważne także, by sale konferencyjne były odpowiednio rozplanowane przestrzennie – uczucie ciasnoty na pewno nie wzbudzi pozytywnych wrażeń w potencjalnych klientach i partnerach biznesowych. W przypadku małych powierzchni do zagospodarowania, warto także zastanowić się nad zastosowaniem szkła, zarówno w formie niezbędnych ścianek działowych, jak i stołów konferencyjnych. Szkło nie jest może materiałem, do którego mamy zaufanie pod względem trwałości, jednak optycznie powiększa pomieszczenie i umożliwia swobodny przepływ światła.

Stoły konferencyjne – jaki materiał wybrać?
Na rynku dostępnych jest mnóstwo form stołów konferencyjnych i materiałów, z których są one wykonane. Jak już pisaliśmy, szklane stoły konferencyjne mogą okazać się bardzo przydatne w razie chęci optycznego powiększenia przestrzeni biurowej – są jednak kruche i należy dbać o ich częstą pielęgnację, gdyż na szkle widoczne jest każde zabrudzenie i szybko zbierający się kurz.
Stoły konferencyjne z tworzywa sztucznego są często wybierane do sal konferencyjnych w firmach o nowoczesnym i minimalistycznym designie. Łatwo zadbać o ich czystość, a do tego dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Dodatkowo, są lekkie i z łatwością można zmienić ich położenie w razie chęci modernizacji wnętrza biurowego.
Największą popularnością cieszą się jednak niezmiennie ponadczasowe stoły konferencyjne z drewna naturalnego – ich minimalistyczna elegancja i szyk podbijają serca przedsiębiorców, którzy wybierają je jako uzupełnienie swoich wnętrz. Drewniane stoły konferencyjne to gwarancja trwałości na długie lata. Są bardzo odborne na uszkodzenia mechaniczne, warunki termiczne, a te wykonane solidnie i z dbałością o szczegóły – jak stoły konferencyjne marki Logan – spełniają wszystkie najwyższe standardy mebli biurowych.

Inne aspekty stołów konferencyjnych
Stoły konferencyjne definiuje się nie tylko poprzez materiał, z którego są wykonane – chociaż jest to wyjątkowo ważna cecha, gdyż wpływa na walory estetyczne mebli i wnętrza. istotne jest także rozważenie rozmiaru stołów konferencyjnych – czy wystarczą nam małe, na 6 osób, czy potrzebujemy takich na co najmniej 16?
Istotna jest także funkcjonalność stołów konferencyjnych. Obecnie na rynku istnieją nowoczesne rozwiązania w dziedzinie mebli biurowych – niektóre stoły konferencyjne mają wbudowane mechanizmy umożliwiające regulację blatu, a także całkowite składanie mebla. Dają więc możliwość zaoszczędzenia przestrzeni biurowej. Jest to praktyczne zwłaszcza w przypadku małych biur.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]