Simplic

Ergonomia i funkcjonalność

Meble pracownicze Simplic

Design: Piotr Kuchciński

Meble biurowe Simplic cechuje oryginalna i wyrafinowana estetyka, co idzie w parze z wielością ich zastosowań. Korzystając z bogatej oferty materiałów wykończeniowych oraz wielu przydatnych akcesoriów w łatwy sposób dopasować je można do dowolnych potrzeb funkcjonalnych i przestrzennych.

Idea konstrukcji rodziny mebli do biura Simplic podporządkowana została uniwersalności i elastyczności rozwiązań konferencyjnych. Udało się stworzyć przemyślaną, spójną technologicznie, funkcjonalnie i estetycznie koncepcję, która pozwala na tworzenie stanowisk pojedynczych, kilkuosobowych, wielomodułowych, aż do praktycznie nieograniczonych układów linearnych lub zamkniętych.

Kształt stanowisk pracowniczych podporządkowany jest zasadzie ergonomii i funkcjonalności. Elastyczna konstrukcja całej rodziny Simplic umożliwia ustawienie nóg w tych biurkach równolegle do krawędzi blatu co poszerza przestrzeń pod stołem i zapewnia wysoki komfort pracy. W stanowisku podwójnym blaty oparte są tylko na jednej parze nóg. Z drugiej strony stoły wspierają się na funkcjonalnych szafkach.Do dyspozycji jest szeroki wybór akcesoriów ułatwiających organizację miejsca pracy i dostosowanie go do indywidualnych potrzeb funkcjonalnych i przestrzennych. Są to: tapicerowane osłony czołowe, przegrody międzybiurkowe, parawany – lekkie ścianki działowe, platformy na stacje komputerowe, różnego typu porty kablowe i rozwiązania prowadzenia poziomego przewodów, itd.