Mixt

Powściągliwa forma

Meble pracownicze Mixt

Design: Piotr Kuchciński

Kolekcja nowoczesnych mebli, która przy swej powściągliwej formie , dzięki ogromnemu wyborowi materiałów wykończenia i wielkości modułów daje nabywcy niezwykłą swobodę (i odpowiedzialność) w kreowaniu własnej, wymarzonej przestrzeni. Pozwala to przy użyciu tych samych mebli, posługując się różnymi opcjami projektować skrajnie różne od siebie aranżacje. Klient sam precyzyjnie może decydować o funkcji projektowanego wnętrza, jego charakterze, stylu, nastroju, szlachetności… Wszystkie kolory wszystkich materiałów zostały wybrane tak, by wzajemnie do siebie pasowały. Daje to możliwość nieograniczonego eksperymentowania w komponowaniu.

MIXT jest zaproszeniem do wspólnego projektowania miejsca. Stoły i biurka występują w 2 wybarwieniach okleiny naturalnej orzecha amerykańskiego i 2 wzorach folii . Istotnym tłem dla stołów i elementem zasadniczo decydującym o charakterze całej aranżacji są regały, szafy, komody i szafki wiszące, a właściwie rozwiązanie i sposób wykończenia ich drzwi.

Do dyspozycji są : drzwi na zawiasach, drzwi przesuwane oraz drzwi uchylne – pełne w 2 wybarwieniach okleiny, 2 wzorach folii, 4 kolorach lakieru na mdf-ie, 6 kolorach tkanin ( rozwiązanie rzadko spotykane, niezwykle efektowne) oraz drzwi szklane w ramkach aluminiowych w 2 kolorach szkła. Uzupełnieniem regałów są zestawy szuflad wewnętrznych. W skład kolekcji wchodzą również półki wiszące z wykorzystaniem satynowanego lustra oraz niskie stoliki o charakterystycznej asymetrycznej formie.