Ario

ARIO – nowy ekskluzywny gabinet wyposażony w elementy do tworzenia reprezenta­cyjnych i eleganckich miejsc pracy.

Tradycyjna stylistyka w połączeniu z najwyższą jakością wykonania, szlachetnymi materiałami oraz różnorodnością rozwiązań zapewnią niepowtarzalną atmosferę i komfort użytkowania.

Bogata oferta biurek wzbogacona dodatkowo o po­ręczne pomocniki umożliwia zaaranżowanie każdej powierzchni. Dodatkowy atut systemu to różnorod­ność wykończeń. Modyfikowana okleina o fakturze i rysunku drewna z powodzeniem konkurująca swą estetyką z okleiną naturalną, ale o odporności lami­natu to gwarancja jakości i wytrzymałości. Staran­nie wyselekcjonowane, nowoczesne a jednocześnie ponadczasowe dekory podkreślą elegancję i indywi­dualizm gabinetu. Dla wymagających, pragnących podkreślić swój profesjonalizm i prestiż mamy wer­sję w fornirze naturalnym w ciemnym dodającym powagi dekorze, jakim jest wenge oraz klasycznym orzechu.

Styl, klasę a jednocześnie wyrafinowany i nowocze­sny design można zaakcentować uzupełniając de­kory drewnopodobne elementami w kolorze białym lub grafitowym z płyty o niepowtarzalnej, eleganc­kiej fakturze.