Flai

Kolekcja FLAI to współczesna propozycja siedzisk, których forma inspirowana jest przepływem powietrza. Charakterystyczny wygląd oraz niewielkie wymiary mebli sprawiają, że idealnie wpisują się w przestrzeń pomieszczeń publicznych, takich jak kawiarnie, kluby muzyczne, puby, biura, recepcje itp.

Meble dostępne są w trzech wersjach – fotele, krzesła i hokery oraz na trzech podstawach – nogi metalowe, drewniane i na talerzu. To właśnie podstawy tworzą zróżnicowany charakter całości. Metalowe podkreślają dynamiczną, otwartą bryłę mebla, drewniane nadają kolekcji klasyczny wygląd.

 

projektant

Zdjęcie - Małgorzata Bronikowska

MAŁGORZATA BRONIKOWSKA, ur. 1981. Ukończyła Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej oraz Wydział Urbanistyki Avans Hogeschool w Tilburgu. Studentka Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Pracuje jako niezależny projektant oraz współpracuje z pracownią projektową Wierszyłłowski & Projektanci. W ramach 6. edycji Programi Edukacyjno – Projektowego i Współpracy z Przemysłem na poznańskiej ASP zaprojektowała dla firmy NOTI rodzinę sof, foteli i krzeseł FLAI.

Elementy kolekcji