Kraków

Dział Handlowy:

Wanda Woźnica tel. 694 489 178, wanda.woznica@logan.com.pl
Anna Wolnicka tel.694 489 177, anna.wolnicka@logan.com.pl
Anna Kulpa tel.692412155, anna.kulpa@logan.com.pl
Izabela Maciejowska tel.692414560 izabela.maciejowska@logan.com
Natalia Jaworska tel.668863373 natalia.jaworska@logan.com.pl

Siedziba w Krakowie:
Logan Sp. z o.o. ul.Lasówka 42 30-718 Kraków

UWAGA – WJAZD OD ULICY NOWOHUCKIEJ ( SKRĘT W UL. KOSZYKARSKĄ, OBOK MAŁOPOLSKIEGO OŚRODKA RUCHU DROGOWEGO)

GODZINY OTWARCIA: 8:30-16:30
e-mail: logan@logan.com.pl

tel. 12 262-90-80

Dział Logistyki i Faktur:

Andrzej Zderski tel.694489180, andrzej.zderski@logan.com.pl

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO) prosimy Państwa o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.