Fotele pracownicze

Ergonomiczne fotele i krzesła biurowe stworzone tak, aby były najpełniej przystosowane do psychofizycznych możliwości człowieka i w jak najmniejszym stopniu wpływały na jego zdrowie. Zapewniają bezpieczeństwo i zdrowie miejsca pracy, ale co równie ważne komfort siedzenia.
 

Prezentujemy wycinek naszej oferty, po więcej skontaktuj się z naszym działem handlowym. 

Team Strike

NoName

Line

Classic

Accis

Violle

Xenon Net

LightUp

Ellie

Eleven

Dual

Lumi

Momo

Mila

Wave

V6

HAG Sofi

HAG Capisco & Capisco+

Giroflex 353

Giroflex 313

Fotele biurowe i krzesła do biura

Ergonomiczne fotele i krzesła biurowe stworzone tak, aby były najpełniej przystosowane do psychofizycznych możliwości człowieka i w jak najmniejszym stopniu wpływały na jego zdrowie. Zapewniają bezpieczeństwo i zdrowie miejsca pracy, ale co równie ważne komfort siedzenia.

Jakie fotele biurowe i krzesła do biura wybrać?

Jakie są konsekwencje użytkowania niewygodnych foteli i krzeseł biurowych?

Przez pojawienie się dużych korporacji na polskim rynku, można zauważyć znaczący wzrost odsetka osób pracujących w biurze – w pozycji siedzącej, za komputerem, często na niewygodnych fotelach biurowych, które nie zapewniają odpowiedniej stabilizacji. Co za tym idzie, wzrasta ilość osób cierpiących na różnorakie schorzenia kręgosłupa i deformacje naturalnej postawy ciała, które stanowią epidemię XXI wieku.

Co gorsza, dolegliwości te są wyjątkowo trudne do wyleczenia, gdyż zazwyczaj wykrywa się je już w zaawansowanym stadium rozwoju. By nie doprowadzić do upośledzenia możliwości motorycznych organizmu, a nawet inwalidztwa, warto stosować odpowiednią profilaktykę.

[learn_more]

Krzesła do biura jako element wystroju wnętrza

Czy meble biurowe mogą stanowić elementy dekoracyjne? Oczywiście, że tak! Mnogość modeli krzeseł i foteli biurowych dostępnych na rynku daje niesamowite i wręcz nieograniczone możliwości aranżacyjne – znajdziemy zarówno formy tradycyjne i minimalistyczne, jak i nowoczesne, designerskie, zgodne z najnowszymi trendami. Ze swobodą możemy bawić się konwencją i łączyć style – np. do tradycyjnej lady dobrać krzesła biurowe kontrastujące z jej formą. Warto pamiętać, by zakup krzeseł do biura był przemyślany – zarówno pod względem aranżacyjnym, jak i ilościowym. Warto zakupić “z zapasem”, by wszystkie meble w biurze były spójne i jednolite pod względem stylu.

Dlaczego warto kupić wygodne fotele i krzesła biurowe do swojego biura?

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zakup odpowiednich foteli biurowych dla swoich podwładnych. Nie chodzi tylko o troskę o kręgosłupy pracowników, ale także komfort użytkowania mebli biurowych, który wpływa zarówno na ich samopoczucie, jak i na wzajemną życzliwość, relacje zawodowe oraz wydajność pracy. Wybierając fotele biurowe, warto wziąć pod uwagę wykorzystane do ich produkcji materiały (np. fotel, który musi zapewniać wygodę przez 8 godzin nie może być wykonany z twardego plastiku), a także dodatkowe funkcje, wpływające na komfort użytkowania – jak np. możliwość regulacji głębokości siedziska, ergonomiczne wyprofilowania dopasowane do anatomicznej postawy kręgosłupa, a także umożliwiające swobodny ruch kółeczka.

Chociaż zakup foteli i krzeseł biurowych wydaje się kosztowny, jest to opłacalna inwestycja – bardziej zrelaksowani i wypoczęci pracownicy odznaczają się większą wydajnością, co wpływa na pracę całej firmy i jej realne przychody.

Jakie fotele i krzesła do biura wybrać?

Wybierając fotele biurowe, warto wziąć pod uwagę nie tylko ich cenę, funkcjonalność i estetykę, ale także, czy dane meble posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, gwarantujące ich trwałość i wytrzymałość. To dlatego lepiej dokonywać zakupu krzeseł biurowych w sklepach (zarówno stacjonarnych, jak i internetowych), które cieszą się dużą popularnością na rynku, ich renomę potwierdzają opinie niezależnych klientów, a jakość produktów mówi sama za siebie.

Fotele biurowe mogą Państwo zamówić na teren całej Polski – od Warszawy, Krakowa, Lublina czy Katowic, po mniejsze miejscowości. Zapraszamy do zakupów!

[/learn_more]

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]