Prism

Krzesło Prism to najnowszy produkt Noti przeznaczony głównie do użytku kontraktowego. Prism, projektu Krystiana Kowalskiego, wykorzystuje język geometrii, który – będąc analogicznym do szlifu kamieni szlachetnych, utożsamiany jest z elegancją. Prism jest produktem wysokiej jakości, wykonanym w technologii pianki wtryskowej, gwarantującej komfort i trwałość. Zastosowanie najlepszej jakości tkanin wzbogaconych detalem przeszyć świadczy o wysokiej jakości i kunszcie wykończenia.

Krzesło dostępne jest na trzech rodzajach podstaw – dwóch aluminiowych – na kółkach i na stopkach oraz na nogach wykonanych z drewna bukowego. Dzięki zróżnicowanej funkcji podstaw, krzesło Prism jest idealne zarówno do przestrzeni biurowych jak i hotelowych lub restauracyjnych. Natomiast Prism na drewnianych nogach może znaleźć zastosowanie również w mieszkaniach prywatnych.

projektant

KRYSTIAN KOWALSKI, ur. 1982. Ukończył projektowanie produktu w Royal College of Art w Londynie (MA 2010) oraz Wydział Wzornictwa Akademii  Sztuk Pięknych w Warszawie (BA 2006). Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w studio projektowych w Warszawie, Łodzi i Mediolanie. W latach 2009 – 2013 współtworzył Kompott Studio, nominowane do FX International Interior Design Award (2010) w kategorii Breakthrough Talent of the Year.

Od 2013 roku prowadzi w Warszawie pracownię projektową Krystian Kowalski Industrial Design. Współpracuje z wiodącymi producentami mebli w kraju i za granicą. W projektowaniu dąży do inteligentnych rozwiązań nadających produktom wyrafinowany i nieoczywisty charakter. Proces twórczy opiera na obserwacjach zachowań, dogłębnej analizie trendów i technologii wybierając optymalne rozwiązania dla marki i procesu produkcji. Krystian wierzy w kompleksowe działanie. Stosuje zaawansowane technologie komputerowe uzupełnione pracą z materiałem. W wyposażonym w modelarnię studio powstają śmiałe idee materializowane w formie prototypów. Dla Noti zaprojektował krzesło PRISM.