4ME

Jak w przypadku większości rzeczy na świecie, projekt krzesła zaczyna się od pomysłu. Co może zainspirować projektanta? Inspiracją Martina Ballendata była z pewnością ergonomia i wygoda. Linia zaprojektowanych przez niego krzeseł obrotowych 4ME oraz stacjonarnych 2ME jest doskonałym przykładem połączenia najwyższej klasy designu i funkcjonalności.

Cechą charakterystyczną tych modeli jest unikalne oparcie. Kształt jego mocowania to nie tylko ciekawy design, ale również ważny element funkcjonalny. Wewnętrzna konstrukcja oparcia sprawia, że jest ono niezwykle elastyczne i podąża za każdym ruchem użytkownika.

Mechanizm S-MOVE montowany w krzesłach to innowacyjna konstrukcja zapewniająca użytkownikowi możliwość dynamicznego siedzenia. Co ważne, dzięki połączeniu z mechanizmem SELF jest ona bezobsługowa – automatycznie dopasowuje ruchy siedziska i oparcia do wagi użytkownika.

Linia krzeseł 4ME składa się z modeli tapicerowanych oraz z siatkowym oparciem. Dodatkowo można je wyposażyć w pasujący, regulowany zagłówek.